Gönderen Konu: 3.etap daire teslim tarihi  (Okunma sayısı 7969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aleyna1903

• Newbie
  • *
  • Etap: Innovia 3
  • Blok: f
  • Daire: 228
3.etap daire teslim tarihi
« : 27 Kasım 2012, 23:36:58 »
öğrenebildiğim kadarıyla 1 ocak 2013 tarihinde dairelerin teslime yetişmeyeceği. dışının bittiği içi dekorasyonun %90 da olduğu. büyük bir ihtimalle kendileri net bir şey söylemedi ama yetişmeyebilirmiş.  cezanında bizden daire teslimde gider için alacakları paraları, kendiledri ödiyeceklermiş.

Çevrimdışı gulcin1973

• Newbie
  • *
  • Blok: g
  • Daire: 265
Ynt: 3.etap daire teslim tarihi
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2012, 09:59:52 »
Bende Bu gün Konustum Teslimatlar İçin normalde  25,06,2012 idi sonra 6 aylık opsiyonu kulandılar
şimdik ise 6 aydaha var hazirana yetişebilir diyorlar biter degilde  belki yani bu neya sanki  burdan ev alanlar hepsi yatırımlık almış gibi rahat davranıyorlar .muakkak  bu sözleşmeyi ve ertelemeleri hukukculara danısmak gerekmekte. 2 etaptan arkadasım 6 aylık opsiyon sonrası verilmesi gereken kiranın tammını almadıgını  alabildiği kirarnında almasının okadar kolay olmadıgını ifade etti

Çevrimdışı whiteshadow

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2012, 13:11:33 »
insaatin gidisine gore haziran'dan once bitebilir bence butun daireler. satis ofisine gecen aylarda ben de gitmistim, genelde kendilerini baglayacak aciklamalar yapmaktan kaciniyorlar.

Çevrimdışı elifbbcn

• Newbie
  • *
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2012, 15:12:00 »
Merhaba,
Yaklaşık bir saat kadar önce yönetim ofisine uğrayıp bilgi aldım. Sözleşmeme göre teslim tarihi 30 Haziran 2012. Tazminat hak edişimizin 5 Ocak olduğunu ve bu tarihten itibaren teslime kadar sözleşmede yazan tutarın hesaplanarak teslimdeki masraflardan düşüleceğini ilettiler. Alacağımızın fazla olması durumunda ise kalan miltar nakit olarak ödenecek dediler. Sözleşmede tazminat her ay peşin olarak ödenir diyor; ancak yönetim kararı ile bunun değşeceğini ve yukarıda açıkladığım şekilde olacağını belirttiler. Ocak ayı içerisinde tüm ev sahiplerine telefon veya posta yolu ile bildirimde bulunulacakmış.
İyi günler.

Çevrimdışı elifbbcn

• Newbie
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2012, 15:17:26 »
A ve B blok için teslim tarihini en geç Kasım ayı; diğer bloklar için ise haziran ayı olarak söylüyorlar. Diğer blok teslimatlarının ancak A ve B blok kaba inşaatları tamamlandığında yapılabilecğeini ilettiler. A ve B blokların kapalı garaj kısımları bitmiş; normal katlarının çıkılmasına başlanıyormuş. İyi hava şartlarında her katın 1.5-2 gün; kötü hava şartlarında 4 gün sürebileceğini ilettiler. Bu durumda A ve B blokların kaba inşaatları en erken mart sonu biter gibi görünüyor. 

Çevrimdışı aykut

• Newbie
  • *
  • Blok: C
  • Daire: 150
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2012, 10:56:03 »
aralık ayında defalarca sormama ragmen teslim tarihi icin yanıt alamadım
evimi satacagım icin borcumu odedim tapuyu aldıkdan sonra, aralık ayının basında satıs sonrasından
haziran ayından once teslimatların baslamayacagı temmuz ayı icinde kimlere teslimatın yapılacagını programlayıp haber vereceklerini soylediler..

A ve B blok icinde ekim kasım gibi bitecek dendi..

tabi satıs ekibine sorarsanız ocakdan sonra teslimler baslıyor o baska tabi...
yani gunu gune verilen bilgiler celisiyor ve degisiyor yarın da baska bir sey soylenmeyeceginin garantisi yok tabiki..

Çevrimdışı gutri77

• Newbie
  • *
  • Etap: Innovia 1
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2012, 13:53:39 »
arkadaşlar firma KAT MÜLKİYETİ TAPUSU verecek değil mi?? bunun için önce iskan izni tamamlanmış olması lazım...fikri,haberi olan var mı???

ademenes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2012, 16:57:39 »
Müşteri temsilcisinin söylediğine göre A ve B blok kasım-Aralık gibi, diğer bloklar ise hazirandan itibaren teslim edeceklermiş.

Çevrimdışı MAJORITY

• Newbie
  • *
  • Etap: Innovia 4
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2012, 19:49:08 »
2014 Haziran mı ? Bu durumda Etap4 2016 yı bulur...

Çevrimdışı attila07

• Newbie
  • *
  • Etap: Innovia 4
  • Blok: c3
  • Daire: 36
« Yanıtla #9 : 25 Aralık 2012, 23:31:31 »
butun bloklar agustos ayına kadar bitirilip teslim edilir inşaatın durumu ve ilerleyişine bakıp 2. etapla karşılaştırabilirsiniz.  kira yardımı 2.etapta bazı sorunlar yasandıgını duydum evinizi teslim alırken hangi evrakları imzaladıgınıza dikkat eder ve bu konuyu belirtirseniz bence sorun yasamazsınız

Çevrimdışı aga

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 26 Aralık 2012, 12:21:20 »
Arkadaslar bu verilen cekler Ne olacak firma kacamak cevap veriyor birde bu kadar Zamanda fiatlarin Ne kadar arttigi malum  bunlari degerlendirme zamani coktan gecti

Çevrimdışı blanco

• Jr. Member
  • **
  • Blok: c
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2012, 21:17:28 »
arkadaslar ne ceki bunlar

Çevrimdışı aga

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 26 Aralık 2012, 21:26:37 »
Mobilya ceki 1etapin altındaki mağazadan  bizi boyle gözümüzü boyadılar

Çevrimdışı ayse özer

• Jr. Member
  • **
  • Blok: I
  • Daire: 223
« Yanıtla #13 : 27 Aralık 2012, 00:25:29 »
Herkese merhabalar, insaatin son durumunu gosteren resimler koyabilen olursa sevinirim. Herkesin yeni yili simdiden kutlu olsun

Çevrimdışı menduh aydın

• Newbie
  • *
  • Blok: D
  • Daire: 246
« Yanıtla #14 : 27 Aralık 2012, 12:35:44 »
iyi günler arkadaşlar,

Bende innovia 3 te daire sahibiyim.Bügün itibarı ile innovia yetkilileriyle yaptığım görüşme sonucu teslimatın  hazıran ayından önce yapılmayacağı belirtildi.Belediye A ve B bloklar kaba insaatı bitene kadar diger blokların doğalgazını baglamayacanı belirtmektedir.Bu da hazirandan önce teslimatın olmayacağını kesinlestirmektedir.Kaldıkı site girişi A ve B blokların arasında olacagı için bu iki blok bitene kadar siteye giriş zaten imkansız.Gecikme bedelininde teslımatta olcagı ve tapu masraflarından düşüleceği belirtildi.

Academic Articles about Student Loans